Euroatalantik Shqiptar                                  

 

      Home        

 

Tė nderuara Lobiste dhe Lobistė, tė nderuara motra dhe vėllėzėr, zonja dhe zotėrinjė, mirė se vini nė faqen zyrtare tė  

                                                                           Lobit EuroAtlantik Shqiptar - Globale.

            Kjo faqe posedon tė gjitha informacionet dhe do ti pėrcjell ngjarjet e LEUASH nė Vazhdimėsi!

Administratorėt do tė ju mbajnė me informacionet dhe tė rejat e vazhdueshme rreth Lobit EuroAtlantik Shqiptar.

                                                                              Motoja e jonė ėshtė:

EJA BASHKOHU EDHE TI, MERI EDHE TĖ TJERĖT!